Přednášky

Přednášky a semináře

Prozkoumejme společně náhled ájurvédy na různorodé aspekty života.

Celodenní seminář

Zdraví ženy

Tištěné materiály v ceně

Zdraví ženy od první menstruace po klimakterium

Na přednášce představíme způsoby, jak se ženy mohou se svým ženstvím sladit, a jak své chování, tj. denní režim, upravovat dle aktuálně prožívané životní fáze. Představena bude též metoda astrogenetiky pana Eugena Jonáše, fascinující systém podporující početí dítěte. Kromě teoretických informací získáte i praktická doporučení, jak si pomoci při některých běžných ženských obtížích jako jsou PMS, bolestivá menstruace, silná nebo příliš slabá menstruace nebo návaly horka. Věříme, že nově nabyté poznatky mají potenciál zkvalitnit váš současný život a podpořit vás na cestě ke zdravějšímu a vědomějšímu žití.

Lektoři: Ing. Adolf Inneman, Ing. Marcela Rajpootová, Ing. Markéta Fuková

Termín: 7. 1. 2023, od 9:00 do 16:00

Cena: 1.080 Kč plné vstupné

Místo: Kuti v Praze Čertousích, Bártlova 27/4

Zaujalo-li Vás téma, můžete se na seminář přihlásit prostřednictvím kontaktního formuláře a já se těším na Vás a náš společný čas.


Spánek

Dopolední seminář

Cestou snů

Tištěné materiály v ceně

Cestou snů

Máte potíže usnout? Budíte se během spánku? Probudíte-li se uprostřed noci, je pro Vás prakticky nemožné znovu usnout? Či je pro Vás běžné věnovat spánku více času než je fyziologicky nutné a potřebné? Jakákoli nerovnováha spánkového režimu může být příčinou řady zdravotních obtíží a zároveň sama může být důsledkem jedné nebo mnoha různých příčin. Pojďme společně prozkoumat sadu běžně dostupných nástrojů, které podporují obnovení rovnováhy. V praktické části se seznámíte s jógovými cviky vhodnými pro spánek podporující večerní sádhanu společně s technikou zvanou jóganidra, jógovým spánkem.

Termín: 14. 1. 2023, od 9:30 do 13:00

Cena: 1.000 Kč plné vstupné, 900 Kč snížené vstupné

Místo: Blanická 2025/17, Praha – Vinohrady

Lektorky: Ing. Dušan Brůna a Ing. Markéta Fuková

Zaujalo-li Vás téma, můžete se na seminář přihlásit prostřednictvím kontaktního formuláře a já se těším na Vás a náš společný čas.


Víkendový seminář

Sankalpa

Tištěné materiály v ceně

Předsevzetí – sankalapa

Jaký záměr máte pro rok 2023 a další roky Vašeho života? Přidejte ke skupině, která Vás společnou prací podpoří při nahlížení do vlastního nitra a při volbě osobního cíle a stanovéní směru, kterým se vydáte k jeho naplnění. Seznámíte s jógovými cviky, koncentračními a relaxačními technikami, pránajámou, které jsou vhodní pro zimní čas a niterné rozjímání.

Lektorky: Ing. Alena Stellnerová a Ing. Markéta Fuková

Termín: 20. 1. – 22. 1. 2023

Cena: 3.830 Kč snížené kurzovné při zaplacení do 17. 1. 2023, 3.980 Kč plné kurzovné

Místo: Zámecká 202, Střílky

Zaujalo-li Vás téma, můžete se na seminář přihlásit prostřednictvím kontaktního formuláře a já se těším na Vás a náš společný čas.


bolavé koleno

Večerní setkání

Program o kloubech

Online přednáška

Večerní program o kloubech: Jak přijít kloubům na kloub

Doposud jsme s Vámi sdílely zajímavé informace o Triphale a stresu. Tentokrát se zaměříme na klouby. Pokud chcete vědět, proč vás čas od času či vytrvale bolí klouby, nebo toužíte zjistit, jak si pomoci od bolesti, případně Vás zajímá, jak problémům s klouby předejít a zachovat si jejich zdraví, hybnost a kompaktnost co nejdéle, pak právě Vám je program určen. Zároveň bychom Vám rády představily mimořádný přípravek, jehož složení vychází z tradičních ájurvédských receptur a je uzpůsoben současným potřebám.

Jelikož se jedná o neděli, zvolily jsme čas po večeři a zároveň chvíli před spaním. Potkáme se on-line na zoomu a po krátké sdílené prezentaci bude čas na vaše dotazy.

Termín: 22. 1. 2023, od 20:00 do 21:00

Cena: zdarma

Místo: online na platformě zoom

Zaujalo-li Vás téma, můžete se na seminář přihlásit do pátku 19. 1. 2023 prostřednictvím kontaktního formuláře a my se těšíme na Vaši virtuální účast.